Pin-up
http://pinup.anatolianrock.com
Pin-up resmi web sitesi
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
BU 'pin up' FARKLI...

BU 'pin up' FARKLI...

Dört bayan müzisyenden oluşan ve 2003 yılından beri canlı performanslarıyla alternatif müzikseverlerin beğenisini kazanan pin up, ilk single çalışması "Üretim Hatası" ile müzik sektörüne giriş yapıyor..

Gitarda Ayşegül Esen, bas gitarda Ezgi Özkan, vokalde Ayşe Ertuğrul ve davulda Özlem Gündoğmuş'dan oluşan grup, Creamsfields Festivali'nde dünyaca ünlü topluluk Placebo'nun ve Rock N Harley Festivali'nde Uriah Heep'in ön grubu olarak sahne aldı. Bir çok festival ve üniversite şenliklerinin aranan grubu olan Pin Up, enerjik sahne performansları ve iddialı besteleri ile alternatif müzikteki bayan grup boşluğunu doldurmaya hazırlanıyor.

ÜRETİM HATALI İLK SİNGLE ŞOK ETKİSİ YARATTI !!!


Sony Müzik etiketiyle hazırladıkları "Üretim Hatası" isimli şarkıları bugün dijital müzik platformlarıyla buluştu. Sözü ve müziği grubun gitaristi Ayşegül Esen'e ait olan şarkının radyolara servisi cd çalarlarda çalınamayacak şekilde hatalı olarak yapıldı. "Radyo programcısı arkadaşlarımızdan onlara kısa süreli bir şok yaşattığımız için özür diliyoruz ..Bu küçük şakayı pin up grubu'nun muzip tarafını göstermek ve şarkımıza yakışır bir merhaba demek için yaptık " diyen grup, önümüzdeki aylarda yayınlayacakları albümün kayıtlarına aranjör Ozan Çolakoğlu ile beraber devam ediyor.

Şarkıyı; http://www.ttnetmuzik.com.tr/Pages/Album.aspx?albumId=TDNML013Y2xLVEUyMzJleFZBbDhDZz09 linkinden indirebilirsiniz.

http://www.pinupmusic.net
http://www.pinupfan.com
http://www.facebook.com/pinupband
http://www.myspace.com/pinupband

[Haberin Eklenme Tarihi: 06.02.2010]

Haberlerin Tamamı >>